Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wicked K - Headshot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kur futem ne studio duket sikur eshte poligon qitje
Penen kam pistolet
Fjalet fishek dalin nga tyta lapsit direkt zbrazen mbi krejt
Industrine tjesh i bindur bir qe ska nevoj tkem dylbi qe tthem i kam ne shenjester
Pasi karikatorin e par zbras lapsin e mpref behu gati i rradhes po vjen
I dyti i treti e shkrep pa ndalim kembzen terheq
Duket sikur po i hedh siper benzin kartona qe mos tfiket quje ndryshe zjarr pa nderprer
Cdo varg qe po hedh si granat ose predh ne kontakt po shperthen nga impakti me fleten
Dhe qarkun ta djeg kush ttha qe bo rrep eshte shum e qart qe percart ti po flet
Un e di se per cfare ti po pret po pret per
Momentin kur penen sdo ta kem ndor
Dhe mikrofonin sdo ta prek mo do ta hedh ntok po ta them
Qe momenti vetem kur kjo gje ka gjasa te ndodhe do jet
Kur mos tjem mo nket jet po nboten tjeter
Por deri atehere si kallashnikov ak47 mikrofonin perdor
Armatim municion un kom per kedo qe do tme testoj po sta sugjeroj se
Cdo rim metafor qe po shpik kurv eshte si plum blindshpus
Do ta shti ntru kshu qe rri urt eshte nje keshill per te gjith ju
Futeni nkok quje headshot

Headshot, plumin ke nkok
Trupin t'lej ntok quje Headshot
x2

Detyra qe kam si sniper me kto pluma verbal
Eshte qe lazerin nball ta mas dhe koken si pucerr ta plas
Jeten prej trupit ta ndaj
Ska nevoj per dermatolog
Qe te ta shpjegoj qe kta rrepera t qelbet un i kam ne nishan
Jam mjaft bujar me menyren si i vras
Me rima loz mikrofona po shkri
Si gryken e mitralozit 2 komsh kur qelloj bresheri 2 or pa ndalim po si tndaloj
Kur gishtin tregus mbi kembezen eshte ngjit dhe tmesit kom ngrit ma trego si
Vej silencia-torin gojes mos flit nese sdo tshti
Copa metali nkok sme beson me testo prit?
Se nuk ta thash nstrofen e pare
Kur regjistroj tjeret i nxjerrim perjasht
Xhamat e studios me pleksiglass 10 centimeter te trashe veshim
Dhe MarZi mban veshur helmeten jelekun kevlar dhe kamuflazh
Se mos mbi karten e zonit dhe monitorit menjen ja hap
Koken tunel me cdo flow qe po hedh nbit po ta kthej po du tthem qe
Cdo mendim qe po tpershkon neuronet sic po hyn nga njoni vesh po ashtu po del nga tjetri
Dhe per ta ditur ti dhe tjeret jam tjeter kaliber me penen emrin t skalitur
E ke mbi cdo plum qe po tgjuj dhe po tfutet mren nkok quje headshot

Headshot, plumin ke nkok
Trupin t'lej ntok quje Headshot
x4
Wicked K
Publikimi: 24/03/2023
Teksti: Wicked K
Produksioni: MarZ
Mix And Master: Marz
Recorded At: St/LlWicked K - Headshot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Headshot".
3. Video është e këngës "Headshot", por nuk këndohet nga Wicked K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wicked K:


Komente 0