Xhelil Havziu
Xhelil Havziu
Xhelil Havziu
  • Jeton në
  • Maqedonia e Veriut
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Korrik 2004
  • Horoskopi:
  • ♋ Gaforrja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Xhelil Havziu është këngëtar. Më datë 22 Mars 2023, Xhelil & Bekim Havziu publikojnë videoklipin "Mësuesi Ynë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Shpeta Sound.

Më datë 21 Dhjetor 2023, Xhelil & Bekim Havziu publikojnë videoklipin "Vëllai Im". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Ardian Kastrati.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0