A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xheloo - Fatos Nano


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2017

2017-08-12T13:48:55

Refreni:
E bej jeten Fatos Nano
E bej jeten Fatos Nano

Pjesa 1:
Une iki edhe vij e bej jeten Fatos Nano
e bej jeten Fatos Nano
Une iki edhe vij e bej jeten Fatos Nano
e bej jeten Fatos Nano
Leket sikur tulla bojna kile plot me to
jemi naten ne aksione
dita po na pret ma bro
jemi veshur me te zeza
kamera nuk po na dallo
hajde na ndalo po pate kok hajde ndalo
jemi me vones nuk po ndalojme nuk kemi kohe
na duhen me shume pare nuk ndalojm dot pa ato
ti po i numro hajde hajde na kalo
hajde na kalo ti ti, hajde na kalo
ti po i numro hajde hajde na kalo
hajde na kalo ti ti, hajde na kalo

Refreni:
E bej jeten Fatos Nano
E bej jeten Fatos Nano

Pjesa 2:

Une iki edhe vij e bej jeten Fatos Nano
e bej jeten Fatos Nano
Une iki edhe vij e bej jeten Fatos Nano
e bej jeten Fatos Nano
Dalim prap nga nata telefona motorola
kjo eshte puna me e bukur
ktu e doja dhe ja dola
canta me jeshile dhe te dora plot me kola
Copat rrin te porta se e din do bojna gola
hapeni krejt rrugen ju e dini se kush jemi
eshte ekipi ma i forte qe fiton ne cdo lloj veni
ata e din ,ata e din se kush jemi
ata e din se kush jemi
a thu se din jo ?
a thu se din he?
ata e din se kush jemi
ata e din se kush jemi

Refreni:
E bej jeten Fatos Nano
E bej jeten Fatos Nano

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018