TEKSTESHQIP

Xhemail Murtishi
Mos Me Thuaj Jo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Me Thuaj Jo" kënduar nga Xhemail Murtishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Shkurt 2016, Xhemail Murtishi publikon videoklipin "Mos Me Thuaj Jo". Muzika e këngës u punua nga Menderes Lumani, teksti u shkrua nga Menderes Lumani.