Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhemi Nokshiqi Muzai - Gjeta Mindilin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

19/03/2015

2015-03-19T22:35:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjeta Mindilin" kënduar nga Xhemi Nokshiqi Muzai.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhemi Nokshiqi Muzai i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhemi Nokshiqi Muzai:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet