Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemi Nokshiqi Muzai - You Are The Only One (Mbreteresha E Ilirise)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika & Teksti:

Xhemi Nokshiqi Muzai

Komente

Asnjë Koment

06/09/2018

2018-09-06T19:20:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "You Are The Only One (Mbreteresha E Ilirise)" kënduar nga Xhemi Nokshiqi Muzai.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhemi Nokshiqi Muzai i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhemi Nokshiqi Muzai:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet