Audio

Xhemil Salihu - Mos Trazo Plagen E Vjeter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/08/2012

2012-08-07T23:06:18Qenke zjarm dhe helmi zi
si premtove ne dashuri
dojshe zemren mema fal
dhe u largova ti pa fjal.

refreni

Mos trazo plagen e vjeter
mle rahat tash du ni qeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko dashuro tash ni qeter
mos trazo plagen e vjeter
mle rahat tash du ni qeter
mos trazo zjarmin ne zemer
shko dashuro tash ni qeter.

Nuk mashtrohem me dy fjal
qe te filloj nje loj me zjarr
deshe mem kall si barut
tash perkulesh e me lut.


Ky tekst u dërgua nga ilber sulimani
Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:

Më Shumë...