TEKSTESHQIP

Xhemil Saliu & Violeta Demaj
Bija E Babes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bija E Babes" kënduar nga Xhemil Saliu & Violeta Demaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitor është Husein Saliu, ndërsa për tekstin punoi Xhemil Saliu.