Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenet & Anes - Ti Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kam deshir met tregua sa ma shum se tjert te dua po ma shum se nese kurr e kam n zemer vajz ni gur.

Mbaje gurin digje zemren nuk esht leht me nxan ni femer. Duhet shum me u shtrengua qet bahesh heroj per mua

(ref2X)
Ti ti ti nuk e di ne ket zemer skeme hyr nese don ti me fitu duhet yjet mej numru.

MBAJ TI FJALET QE I THU. A e din njeri per mu je bre dreq e mungon veti qe te don

qfar bre djal bre je mor ti ske pallat e ske flori
krejt i kam duhesh ta dish krejt i kam un para sysh

(ref4X)
Ti ti ti nuk e di ne ket zemer skeme hyr nese don ti me fitu duhet yjet mej numru .

kam deshir met treguaa se ma shum se tjert te dua po ma shum se nese kur e kam nzemer vajz ni gur.

Ti ti ti nuk e di ne ket zemer skeme hyr nese don ti me fitu duhet yjet mej numru.


Ky tekst u dërgua nga Xheneta Musa

Xhenet & Anes - Ti Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ti".
3. Video është e këngës "Ti Ti", por nuk këndohet nga Xhenet & Anes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenet Haxhaj:


Komente 0