Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Xheraldina Berisha - Sonte  (Feat. Almedina Berisha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

21/09/2011

2011-09-21T15:09:20+00:00

Sonte po du mi harru krejt
sonte po du me ty me nejt
sonte krejt po du mi lan
veq me ty ni nat mu kan
e di qe ti me don
por me lendon që s'e pranon
pse nuk me beson
mesazh nuk qon në telefon

Ref (x2)
Oh noo, mos më thuaj jo
sonte dua t'shoh
eja më hipnotizo
nga ti mos më lësho

Sonte po du mi harru krejt
sonte po du me ty me nejt
sonte krejt po du mi lan
veq me ty ni nat mu kan
e di qe ti me don
por me lendon që s'e pranon
pse nuk me beson
mesazh nuk qon në telefon

Ref (x2)
Oh noo, mos më thuaj jo
sonte dua t'shoh
eja më hipnotizo
nga ti mos më lësho

...

Ref (x2)
Oh noo, mos më thuaj jo
sonte dua t'shoh
eja më hipnotizo
nga ti mos më lësho


Ky tekst u dërgua nga Yanaotr
Më Shumë Këngë Nga Xheraldina Berisha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet