TEKSTESHQIP

Xhesika Ndoj
Sheik
Lyrics

Nuk ma nin mu per dashni
Du pushime dhe shopping
Ti po do me pas queen
Pyte veten a je king 2x

Habibi mos u bo nervoz
Se lalin e ke boss
Shopping ke ti nate e dite
Kam pare une si sheikh2x

Gucci Prada Dior i du cantat
E me cdo veshje kombinim takat
Un du pushime n’Maldive cdo vite
Pak me ma prish shperthej dinamit

Nuk ma nin mu per dashni
Du pushime dhe shopping
Ti po dos me pas queen
Pyte veten a je king2x

Habibi mos u bo nervoz
Se lalin e ke boss
Shopping ke ti nate e dite
Kam pare une si sheikh2x

DËRGOI:
INFO
Materiali muzikor është sjellë tek audienca i kompletuar edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 24 Dhjetor 2021.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200