Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo & Mateus Frroku - Me Shume Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  71

Dicka nuk shkon me si me pare
te fal nuk eshte vetem nje fjale
kerkoj dicka me shume nga ti
te ndjej si nje trishtim

Dhe mundohem te harroj une veten
te mendoj per ty
une te dua por dhe sot jam vetem
pse te huaj ne tani

E ndjej se cdo nate ti fle ne zemren time
e ndjej se ta fala ty une jeten time
mos harro se cdo dite qe kalon e me shume te dua
me mungon te jem me ty
dhe njehere

Dhe njehere ti me fal
une e di me mungon
pse kaq larg ne te dy
me ndihmo te jem me ty

Edhe sot si cdo dite
ti e di po te pres
une te fal cdo gabim
zemren time ti e ke

E ndjej se cdo nate ti fle ne zemren time
e ndjej se ta fala ty une jeten time
mos harro se cdo dite qe kalon e me shume te dua
me mungon te jem me ty
dhe njehere


Ky tekst u dërgua nga Bubu :-)Mateus Frroku & Xhesika Polo
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/09/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Elgit Doda
Orkestrimi: Elgit Doda


Xhesika Polo & Mateus Frroku - Me Shume Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shume Te Dua".
3. Video është e këngës "Me Shume Te Dua", por nuk këndohet nga Xhesika Polo & Mateus Frroku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 1