Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo - Ti Prek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Une te dua prane edhe ti me do
E nuk mundem me pa ty te vazhdoj
Dhe me kom dhe me kom dhe me komplikon
Tell me all the things that I shouldnt know
Dhe ti prek ti prek ate qe ti kerkon oh baby tararira rira ro
Ref 2x
The qe ti me doje ne sy me shikon
Nje fjale nje puthje sa shum me do

Pran ty te t'kem e me gjate nuk mund te pres
Leri fjalet e tua e di cka po don hey hey jojojo
Sa po mpelqen kur ti afer po me vjen
Leri fjalet e tua e di cka po pret hey oo-hhh yeeh
Dhe ti prek ti prek ate qe ti kerkon oh b aby tararira rira ro
Ref 2x
The qe ti me doje ne sy me shikon
Nje fjale nje puthje sa shum me do

Ti po afron ti po mkerkon
Po them dicka esht teper vone
Po dukem simpatik edhe ne syte e tu un mund ta shoh
Ste njoh e jotja s’jam uh joo jojo
Ref 3x
The qe ti me doje ne sy me shikon
Nje fjale nje puthje sa shum me do


Xhesika Polo - Ti Prek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Prek".
3. Video është e këngës "Ti Prek", por nuk këndohet nga Xhesika Polo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0