TEKSTESHQIP

Xhevat Kelmendi
Përjetësisht E Imja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Përjetësisht E Imja" kënduar nga Xhevat Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artisti.