Official Video

Xhide Morina - Dikur Ne Ishim Bashke


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/08/2014

2014-08-30T20:24:55

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dikur Ne Ishim Bashke" kënduar nga Xhide Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhide Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhide Morina:

Më Shumë...