Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhorxho - Family  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/11/2019

2019-11-25T18:00:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Family" kënduar nga Xhorxho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhorxho i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Rbd. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

no matter what you need from me
you know you got it
if I can give you anything
you know you got it
you can call me any moment
if you need some love
I’ll be there I’ll be there I’ll be there
if something is broken in your heart
you now I’ll fix it
I’ll never gonna let you dawn
you know I mean it
you can call me any moment
if you need some love
I’ll be there I’ll be there
cause we’ll always be a family
you have got a friend in me
family.i’m in your destiny
I’ll be around.
no matter how I’ll be there
I’ll be there for you
if you just want to run away
I’ll drive you anywhere
if I am the pill to ease your day I’ll be there everydayKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet