Xhulio Piringu
Xhulio Piringu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Xhulio Piringu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 20 Dhjetor 2020, Xhulio Piringu publikon videoklipin "Emrin Dashuri". Muzika e këngës u punua nga vetë Xhulio Piringu, ndërsa teksti u shkrua nga Nikoleta Mulliri. Më datë 28 Maj 2022, Xhulio Piringu publikon videoklipin "Per Ty Nene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0