Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - Dashuria Shkon Me Fjal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dashuria s'shkon me fjal por me zemer e me shpirt.(2x)

S'te kuptoj une moj vajz nje dit keq e nje dit mir.(2x)

Ref:E din mir sa te du se ti m'je idhnu zemer m'kalle krejt me goj kurr nuk po me flet.(2x)

Un nje her ty t'kam than se tjeter nuk du.(2x)

Se tjeret i ndegjone e dyshon ne mu.(2x)

Harroj fjalet qe t'kan than t'verteta nuk jan veq ty n'zemer t'kam nuk du moj tjeter kan.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Amela Rexhepi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xili - Dashuria Shkon Me Fjal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Shkon Me Fjal".
3. Video është e këngës "Dashuria Shkon Me Fjal", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0