Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - Pikon Loti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ah medet ah medet dikush qan e dikush qesh muaa Syri po me dhemmmb se po qaj epr shpirtin tem ajo me tradhtoj e me londoj shkoj me tjetrin e mua me la vetem . tjetrin e gzove e mua me lendove ,me lave ne vetmi duke qar per ty..
ref(x2)
un te desha un te desha ti ishe ylli im me mungon me mungon qdo qast kur mendoj per tyy.


Ky tekst u dërgua nga  shkumbim


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xili - Pikon Loti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pikon Loti".
3. Video është e këngës "Pikon Loti", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0