Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xili & Lirishibo - Nuk Mendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mendoj".
3. Video është e këngës "Nuk Mendoj", por nuk këndohet nga Xili & Lirishibo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xili & Lirishibo - Nuk Mendoj  (Feat. Na2)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/01/2011

2011-01-02T16:26:46+00:00xili :*
Nuk mendoi ma per tynuk po knoj ma per dashni por nje sen me tregu te kam dasht e tkam harru.....

iliri :*

Fillon diqka bon buuum jena na ritmi shum i mire nje pyetje per ty loqk m'fal aje e lirë.
Knej jena na ju jeni anej kur ma nini zanin bohet atmosfer.
Raap per me knu i pari jom n'ket ven e kom stilin ok ta dridhi ma thej. Jom ai i pari tash veq sa erdha U Kall atmosfera.

Xili

Ti mos mthuaj se spo mpelqenqka po pret pse nuk po kcen
mos ke qef me tknu prap ty me kujtu at dashnitash ne kllab jena hi vina prap perseri grupi jon asht NA2 "lirishibo xiliii\
Ti senet ike imponu ket refren me ta kendume tregu se tkam harru ti gjithqka je kon per mu...


pjesa fundit iliri.
Rrugen e kam marr prapa mo nuk kthena e nin edhe albumin nga shqiponjat me dy krena.
Reepi porosi per mua dhe per ty qellimi i kejt ksaj per mu eshte gjdo here i pari me kon ktu.
Nashta so qashtu po ti nije mir sa here qe je me mu e vertet qe ndihesh lir.
Tash hajde me kall dridhe mos u ndal kur ti je me mu atmosfera ka fillu.
Mos em shtin met than duhesh me dit vett kur une jom me ty ti po dukesh si PRINCESH.
Stili jot i mir sa here ti qe del
Kopje si boj kujt nashta t'bon me vujt qellimi osht n'ket tekst po du paster me bo reep.
Tash une po them masi jom n'ket vend xili dosti jem vazhdo me refren.

xili

Un mendoi se tash u kry fatin tend ne dor e kimos e ngo ma ti ket sen kur mendon se zemra dhemnuk mendova met lendu realitetin me tregu dashnia jon ka perfundu sje e para mo per mu gjithmon n'zemer te kam rujt ti gjith mon mke bo me vujt gjithqka kthehet ne ket bot mir a keq e din nje zot.
Prap enderroj ty t'kujtoj te kam dasht eh tash t'harroj hajde loqk bashk me kall sot jem na spo dojm mu nal mir pom shkon mir po ma don kur pot shoh qe povallxon.
Pse po vjen e nuk po shkon atmosfera spot lejon n'kllab me shku me kon me mu mir gjithmon me kaluu e ketsen mos me harru...

iliri; *
vazhdon.....
Rrugen e kam marr prapa mo nuk kthena e nin edhe albumin nga shqiponja me dy krena Prap kam me knu prap kam me dal raap per me knu kurr sko mu nal.
Ti je me mu un nuk jom vet bashk dojm me kall deri n'mengjes.
Mir pom shkon zani kur jom ne mikrofon kur ty tkam afer ma shum po ma don Ti e kall venin ti e kall senin ajde bashk me mu ta knojna refrenin.


Ky tekst u dërgua nga  ilirthaqi1
Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë