Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Xili - Hajde Shpirti Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/06/2012

2012-06-20T21:54:06

Këngë e albumit:

"Qka M'ka Syri"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Shpirti Im" kënduar nga Xili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Blero - Hajde Shpirti Im

Më beso kur të them këtë gjë
Si ti nuk është asnjë
Ty t'kam shpirt ty t'kam
Ty t'kam,për mua je e vetmja
Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj n'ty
Le ta din të gjithë që e imja je

Ref. 2x:
Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo
Sonte jem ne dy
Kam takuar shumë asnjo nuk gjeta dot
E Vetmja je n'këtë botë

Merri sytë e mi dhe vështro
Merre zemrën time dhe dëgjo
Puthi buzët e mia dhe provo
Të dua perjete kete mos e harro
Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj n'ty
Le ta din të gjithë që e imja je

Ref. 2x:
Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo
Sonte jem ne dy
Kam takuar shumë asnjo nuk gjeta dot
E Vetmja je n'këtë botë

Mentor Kurtishi - Hajde Shpirti Im

Its hot
Its hot
Oh oh baby ehh

Më kan thanun shokt e mi
Mos provo me ra në dashuri
Mos gabo me ra në dashuri
Me dorë zjarrin mos e prek
Eshtë i ashpër edhe mund të djegë
Eshtë i ashpër edhe mund të djegë

Ref:
Hajde shpirti im
Eja në takim
Eja s`bashku ner hije të rrim
Eja s`bashku ner hije të rrim (2x)

S`kam qka t`baj unë shokt e mi
Më vërbuan ata sytë e zi
Më vërbuan ata sytë e zi
I kam falur dashurin
Ajo m`fali mua helm të zi
Ajo m`fali mua helm të zi

Ref:
Hajde shpirti im
Eja në takim
Eja s`bashku ner hije të rrim
Eja s`bashku ner hije të rrim (2x)

Ref:
Hajde shpirti im
Eja në takim
Eja s`bashku ner hije të rrim
Eja s`bashku ner hije të rrim (2x)

Atipi - Hajde Shpirti Im

Mos mendo se jee vetem ti
Se gjitha femrat kann nje veqanti
Pasha zoti un te du e kurr ste la moj qik mem hik muee (2)perseritet

E hajde hajde shpirti im
Zemra tende po me ndrit
Belin kur ma lue
Si hana e djelli je moj tujm vallzuee (REFREN)

Hajde zemer hec me mu
sebashku jeten mekalu
mos gabojsh diqka me tradhtu
se e di qe un te duuu

E hajde hajde shpirti im
Zemra tende po me ndrit
Belin kur ma lue
Si hena e djelli je moj tujm vallzuee (REFREN)

Mos luj me djal zotni
mos mendo se je vetem ti
Hajde zemer ec me mu
Se ty koha esht tuj tkalu (2)perseritet

E hajde hajde shpirti im
Zemra tende po me ndrit
Belin kur ma lue
Si hena e djelli je moj tujm vallzuee

Kush esht ai qe thot esht gabim
Qe e prish ket qefin tim
Mos beso njerzit neper rrug
Se gjith jeten ke me vujt
Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet