Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - Pse O Shpirt Mke Lan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

Psee Oh shpirt Mki Lon
Edhe Mki Harru
Gjithqka T'kom Pas
Nfund Me The Ste Du
Gjithmon T'kom Dasht
Per Ty Kisha Vdek
Mallin Sikur ti
Jjoo Kerkush Sma Hekkkk

ref:2
Pom Me Qan Zemra
Edhe Shpirti Mu Ka Nxih
Ti Mu Bere Lot N'sy
Nuk e Di Qa Do T'bej Pa Ty

Kisha Dasht Met Pa
Edhe Met Pyt Si Je
Un T'du Ala
Ti Me Mua S'je
Gjithmon T'kom Dasht
Per Ty Kisha Vdek
Malli Sikur Ti
Jjoo Kerkush S'ma Hekk

ref:2
Pom Me Qan Zemra
Edhe Shpirti Mu Ka Nxih
Ti Mu Bere Lot N'sy
Nuk e Di Qa Do T'bej Pa Ty


Ky tekst u dërgua nga SaRaDiJonXili Berisha
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2013


Xili - Pse O Shpirt Mke Lan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse O Shpirt Mke Lan".
3. Video është e këngës "Pse O Shpirt Mke Lan", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0