Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xili - Sabuha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sabuha".
3. Video është e këngës "Sabuha", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xili - Sabuha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Rejhan"

Komente

Asnjë Koment

06/06/2014

2014-06-06T22:13:11+00:00Saaaaa Sabuha
Saaaa Sabuha

Diten Sillem Me Te Pa Ty
E Naten Ne Sy Nuk Zbaaajj
Rri Mentohem Per Qdo Dit
I Mjeri Qka Te Baj
Saaaaaa Sabuha
Saaaa Sabuhaa

Diten Sillem Me Te Pa Ty
E Naten Ne Sy Nuk Zbaaajj
Rri Mentohem Per Qdo Dit
I Mjeri Qka Te Baj
Saaaaaa Sabuha
Saaaa Sabuhaa

Saaaaaaaa Sabuha
Saaaaaaaa Sabuha
Saaabuhaa


Ky tekst u dërgua nga Albani
Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë