A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ylber Osmani - Nusja Jone Amerikane

Ylber Osmani - Hajt, Hajt Njeher M'shiko

Ylber Osmani - Turbo Tallava

Ylber Osmani & Flutra Shkupi - Do Ta Kallim

Ylber Osmani - Digju Zemer Digju (2013)

Ylber Osmani - Për Ju (2015)

Ylber Osmani - Boll E Mire (2016)

Ylber Osmani - Kuku (2017)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019