Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylker Baliu - Ah Sa Kam Gabu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Sa Kam Gabu".
3. Video është e këngës "Ah Sa Kam Gabu", por nuk këndohet nga Ylker Baliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylker Baliu - Ah Sa Kam Gabu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

14/12/2006

2006-12-14T09:02:44+00:00Per cdo nate ty te kujtoj
shpesh her ne enderr te shoh,
sdua tjeter te takoj
se veç ty te dashuroj.

Kujtoj ditet qe kaluam
caste t'bukra ne shijuam,
e di se te kam lenduar
valle a do me falesh mua?

REF: (2x)
Ah sa kam gabu
ilaç nuk ka per mu,
sa shpejt une jam pendu,
smundem met harru !

Per cdo nate ty te kujtoj
shpesh her ne enderr te shoh,
sdua tjeter te takoj
se veç ty te dashuroj.

Kujtoj ditet qe kaluam
caste t'bukra ne shijuam,
e di se te kam lenduar
valle a do me falesh mua?

REF: (4x)
Ah sa kam gabu
ilaç nuk ka per mu,
sa shpejt une jam pendu,
smundem met harru !


Ky tekst u dërgua nga 8ovarja
Më Shumë Këngë Nga Ylker Baliu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet