Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylker Baliu - Malli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Ylker Baliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylker Baliu - Malli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

08/05/2011

2011-05-07T23:27:33+00:00Mes nesh gjithcka filloj te ndryshoj
ne ket qytet dikush na mallkoj
ne ket vend dhimbja jo nuk mbaroj
fati sna deshti na harroj

Kaluan shum vitet e st'pash me sy
askush nuk flet me per ne te dy
Mallin e ndaj me fotografi
se kam te let jeten pa ty

refreni....

Je ber me femi krej ndryshe sonte je
loti bjen ne faqe ne sy ti kur me sheh
shume vite kaluan e lumtur ti nuk je
me shtrengo njeher te dua me thuaj si ateher..


Më Shumë Këngë Nga Ylker Baliu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet