Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Ama Doren Zemra Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me ty moj qik
veten du me fik
pom rrin ne kafiq
e per mua sta ndin hiq
e mu inati po me vjen
me at tjetrin nvendin tem
veq ta dish more qik
mu dhe veten ke me fik

refrain:
pse inatin me ta marr
ma mir zemren me ma fal
ama doren loqka jem
pa ty as gjumi spom zen
pse dashnia ty met ra
ne ket bot ma keq nuk ka
ama doren zemra jem
pa ty as gjumi spom zen

me ty moj qik
veten du me fik
pom rrin ne kafiq
e per mua sta ndin hiq
e mu inati po me vjen
me at tjetrin nvendin tem
veq ta dish more qik
mu dhe veten ke me fik

refrain: 2x
pse inatin me ta marr
ma mir zemren me ma fal
ama doren loqka jem
pa ty as gjumi spom zen
pse dashnia ty met ra
ne ket bot ma keq nuk ka
ama doren zemra jem
pa ty as gjumi spom zen


Ky tekst u dërgua nga F & FYll Demaj
Publikimi: 25/05/2013


Yll Demaj - Ama Doren Zemra Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama Doren Zemra Jem".
3. Video është e këngës "Ama Doren Zemra Jem", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0