Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Knojna Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ref...
Hajde hajde knojna na
Per dashni e sevda
Hajde hajde dridhe pra
Dridhe belin mashalla

Hajde hajde knojna na
Per dashni e sevda
Hajde hajde dridhe pra
Dridhe belin dridhe belin

Ne maksimum m'ka hyp adrenalina
Ka nis kanga dhe muzika
Sonte knaçem djem e çika
E kall klarineti e kall harmonika

N'maksimum m'ka hyp adrenalina
Ka nis kanga dhe muzika
Sonte knaçem djem e çika
E kall klarineti

Ref...x2
Hajde hajde knojna na
Per dashni e sevda
Hajde hajde dridhe pra
Dridhe belin mashalla

Nuk ka gajle s'ka rendsi
Tirana ne Prishtin
Mbushni gotat me raki
Per ju knojna oj rini

N'maksimum m'ka hyp adrenalina
Ka nis kanga dhe muzika
Sonte knaçem djem e çika
E kall klarineti

Ref...x2
Hajde hajde knojna na
Per dashni e sevda
Hajde hajde dridhe pra
Dridhe belin mashalla

...

Ref...
Hajde hajde knojna na
Per dashni e sevda
Hajde hajde dridhe pra
Dridhe belin mashalla

Hajde hajde knojna na
Per dashni e sevda
Hajde hajde dridhe pra
Dridhe belin dridhe belin

Hajde hajde knojna na
Per dashni e sevda
Hajde hajde dridhe pra
Luje belin mashalla x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberYll Demaj
Publikimi: 04/01/2012


Yll Demaj - Knojna Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knojna Na".
3. Video është e këngës "Knojna Na", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0