Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Ku Je Ti Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  32

nese sme do eja dhe me thuaj
ky shpirt shum ka vujt
gjithmon do te vuaj
e lendon nje zemer
qe brenda te mban
e ke vra nje shpirt qe per ty po qan

Ref:
Bojshe be qe kurr ski mem lan
zemren tjetrit ja ki fal
kurr per jet sta boj hallall
Bojshe be qe kurr ski mem lan
ti e lumtur un me faj
jeten si ma bane shum mki shti ngjynah


nese sme do eja dhe me thuaj
ky shpirt shum ka vujt, gjithmon doi te vuaj
e lendon nje zemer qe mbrenda te mban
e ke vra nje shpirt qe per ty po qan

Ref:

Bojshe be qe kurr ski mem lan
zemren tjetrit ja ki fal
kurr per jet sta boj hallall
Bojshe be qe kurr ski mem lan
ti e lumtur un me faj
jeten si ma bane shum mki shti ngjynah


Ky tekst u dërgua nga Lesaa..!Yll Demaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/06/2012


Yll Demaj - Ku Je Ti Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti Shpirt".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti Shpirt", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0