Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Nese S'me Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nese s me do eja dhe me thuaj
Ky shpirt shum ka vujt gjithmon do te vuaj
E lendon nje zemer qe brenda te mban
Eke vra nje shpirt qe per ty po qan

Bojshe be qe kurr ski mem lan
Zemren tjetrit ja ke dhan
Kurr per jet sta bej hallall

Bojshe be qe kurr ski mem lan
Ti e lumtur un me vaj
Jeten zi ma bane shum ke hy ngjynah

Nese s me do eja dhe me thuj
Ky shpirt shum ka vujt gjithmon do te vuj
E lendon nje zemer qe brenda te mban
Eke vra nje shpirt qe per ty po qan

Bojshe be qe kurr ski mem lan
Zemren tjetrit ja ke dhan
Kurr per jet sta bej hallall

Bojshe be qe kurr ski mem lan
Ti e lumtur un me vaj
Jeten zi ma bane shum ke hy ngjynah

Bojshe be qe kurr ski mem lan
Zemren tjetrit ja ke dhan
Kurr per jet sta bej hallall

Bojshe be qe kurr ski mem lan
Ti e lumtur un me vaj
Jeten zi ma bane shum ke hy ngjynah


Ky tekst u dërgua nga ElonaYll Demaj
Publikimi: 18/12/2012


Yll Demaj - Nese S'me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese S'me Do".
3. Video është e këngës "Nese S'me Do", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0