Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Bojshe Be Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nëse smë don, eja dhe më thuaj
Ky shpirt shum ka vujt, gjithmonë do të vuaj
E lëndon një zemër, që brenda të mban
E ke vra një shpirt, që për ty po qan.

Bojshe be, që kurr ski mem lan,
Zemrën tjetrit ja ke dhan
Kurr për jetë sta boj hallall. 2x

Nëse smë don, eja dhe më thuaj
Ky shpirt shum ka vujt, gjithmonë do të vuaj
E lëndon një zemër, që brenda të mban
E ke vra një shpirt, që për ty po qan.

Bojshe be, që kurr ski mem lan,
Zemrën tjetrit ja ke dhan
O kurr për jetë sta boj hallall. 2x

Ahh kurr për jetë sta boj hallall.


Ky tekst u dërgua nga saraa / anisaYll Demaj
Publikimi: 01/12/2013


Yll Demaj - Bojshe Be
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bojshe Be".
3. Video është e këngës "Bojshe Be", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0