Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - O Sa Mire Me Qika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

O sa mire sa mire me çika
Se keshtu e don muzika x2

O sa mire sa mire me çuna
Se keshtu e lypka puna x2

O sa mire sa mire me halla
Se keshtu kallet mahalla x2

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiYll Demaj
Publikimi: 19/12/2014


Yll Demaj - O Sa Mire Me Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sa Mire Me Qika".
3. Video është e këngës "O Sa Mire Me Qika", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0