Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Ajshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Sa her te lendoj nrrug me del ajshe ajshe ajshe
si ti nuk kam pa un asnjeher ajshe ajshe ajshe
frymen po e mbaja syt jo nuk ja ndaja
vetes sdo ja falja pse me ike se

ku ke ti moj ajshe moj te molla
aman te molla aman te molla
ti ku ke moj ajshe
aman te molla aman te molla
¨
ti te molla shkojshe
molla tomla hajshe
dashnorin e dojshe
shum e dashurojshe
2x

ti ku ke moj Ajshe moj te dardha
aman te dardha aman te dardha
ti ku ke moj ajshe moj te dardha
aman te darha aman te dardha

ti te dardha shkojshe
dardha tomla hajshe
dashnorin e dojshe
shum e dashurojshe
2x
Yll Demaj
Publikimi: 30/07/2018


Yll Demaj - Ajshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajshe".
3. Video është e këngës "Ajshe", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0