Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Jam Dehur Sonte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


jam dehur sonte me raki
nuk me don asnjeri
jam dehur sonte me raki
nuk me don asnjeri
mbushur gotat plot per plot
me raki e me lot
mbushur gotat plot per plot
me raki e me lot

shpirti im jo nuk e di
sa po vuaj un per ty
mbushur gotat plot per plot
me raki e me lot
mbushur gotat plot per plot
me raki e me lot
Yll Demaj
Publikimi: 30/07/2018


Yll Demaj - Jam Dehur Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Dehur Sonte".
3. Video është e këngës "Jam Dehur Sonte", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0