TEKSTESHQIP

Yll Demaj
Knon Bylbyli
Lyrics

Me lot ne sy te kam kerku
Emrin tond ta kam kendu
A thu dielli do te ngroh edhe ket pranver
A thu dielli do te ngroh edhe ket pranver

Ref#
Knon bylbyli...
Po kendon sot veq per mua
ME u gezua dhe me u sheruaa
Shpirtin tim te mjere

Shum po zgjatka Dashuria
Pastaj me mundo vetmija
Kon ta shoh e gezoj ken ta ledhatoj
Kon ta shoh e gezoj ken ta ledhatoj

Ref#
Knon bylbyli...
Po kendon sot veq per mua
ME u gezua dhe me u sheruaa
Shpirtin tim te mjere

DËRGOI: