TEKSTESHQIP

Ylli Sufaj
Hajde Shoqni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Shoqni" kënduar nga Ylli Sufaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që krijimi muzikor është bërë i disponueshëm para publikut i realizuar me shije edhe me videoklip muzikor, të cilin e krijoi MProduction. Ky videoklip u publikua më 24 Dhjetor 2021. Për vijën melodike dhe për arranzhimin është përkujdesur Egzon Bajraliu, teksa kënga vjen me tekst nga Kreshnik Avdiu.