Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Bytyci - Mos Trokit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kur stë shoh ty,kam shum mall
kur më afrohesh,digjem zjarr
në syt e tu kërkoj premtim
por aty gjej veq hidhërim.
në dhomën time ka rën heshtja
i them zemrës veq një deshta
dhe në ëndërr ti kur vjen
mua zemrën ma rrëmben.

ref :mos trokit në derën time,
më prek kot nuk ndjej miklime
puthjet tua më skan shije
shum te desha gjithmon dije.

mos trokit në derën time
më prek kot nuk ndjej miklime
puthjet tua më skan shije
shum te desha dijee.'

me kujtime tash jam e lodhur
te un dhembja ska të sosur
kur i mbyll syt,të shoh un ty
si ta mbys këtë vetmi.
në dhomën time ka rën heshtja
i them zemrës veq një desha
dhe në ëndërr ti kur vjen
mua zemrën ma rrëmben

ref:mos trokit në derën time
me prek kot nuk ndjej miklime
puthjet tua më skan shije
shum te desha gjithmon dije

mos trokit në derën time
më prek kot nuk ndjej miklime
puthjet tua më skan shije
shum te desha dijee.3X


Ky tekst u dërgua nga NanushiYllka Bytyqi
Publikimi: 13/02/2008
Festivali: Top Fest 5


Yllka Bytyci - Mos Trokit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trokit".
3. Video është e këngës "Mos Trokit", por nuk këndohet nga Yllka Bytyci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0