A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yoni Yo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Librazhd 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Yoni Yo është një këngëtar i njohur. Fatjoni ose ndryshe I njohur me emrin e artit YoNi Yo ka nisur hapat e pare ne karrieren e tij muzikore ne qytetin e Librazhdit, duke hapur studion e tij me emrin WoW ReCoRds ne moshen 16 vjecare. YoNi eshte nje prej artisteve te rinj me Karizmatik i cili ka treguar një talent të jashtëzakonshëm në këndim, por jo vetem, ai eshte menaxher dhe producent i nje grupi shum te madh artistesh te rinj te talentuar, gjithashtu dhe artistesh te cilet tashm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

N.D.T

Aldo Simoni

Denis Kraja

Endrik Beba

Erion Beqo

Renato Zeqollari

Alsked Rrenja

Lazy

Tankilla

Glenis Dume


Tags: Yoni Yo, Fatjon Çota, Fatjon Cota

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018