TEKSTESHQIP

Zaim Hasrama
Ti Je Ajo Që Du
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Je Ajo Që Du" kënduar nga Zaim Hasrama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj projekti është prezantuar para publikut i përpunuar edhe me klip muzikor, video produksioni i të cilit u krijua nga Fatjon Kupi Film & Photography. Videoklipi u publikua më 1 Shtator 2023. Kompozimin dhe arranzhimin e krijoi Amarildo Arifi, teksa autor i tekstit është Zacja.