Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zana Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  53
BIOGRAFIA: Zana Aliu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2000, Zana Aliu & Egzona Aliu marrin pjesë në Ylberi 2000 me këngën "Faik Konica". Në Dhjetor 2003, Zana Aliu merr pjesë në Ylberi 2003 me këngën "Lule". Në vitin 2004, Zana Aliu & Edrin Idrizaj marrin pjesë në Ylberi 2004 me këngën "Kush Ka Të Drejtë". Në Qershor 2005, Zana Aliu merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Pa Dashje". Në vitin 2005, Zana Aliu merr pjesë në Ylberi 2005 me këngën "Dor Për Dore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Era Saraçi

Albina Sinani

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Nea Hamza

Blorentina Morina

Lyra Basha

Fortesa Berisha

Tags: Zana Aliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet