Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Band - Larg Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vetem me ty (2x)
Ti kerkon diçka me shume
Heshtja jote zhurmon si  nje lume
Buzëqeshja si nje lule e thare
Endrra ka mbetur zvarre

Nje jete me ty te une la gjurme
Ikem te dy ne rruge pa fund

Vetem me ty do t'jem nje dite
Vetem me ty do t'jem nje dite
Vetem me ty do t'jem nje dite
Vetem me ty

Ti them vetes
Jo nuk ta fale
si s'te desha
Me shume se kaq

Nje jete me ty te une la gjurme
Ikem te dy ne rruge pa fund

Vetem me ty do t'jem nje dite
Vetem me ty do t'jem nje dite
Vetem me ty do t'jem nje dite
Vetem me ty

Ti ke ikur larg, larg, larg sa larg (3x)


Ky tekst u dërgua nga Naten DiteZani Band
Publikimi: 23/01/2021
Teksti: Anton Nrecaj


Zani Band - Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg".
3. Video është e këngës "Larg", por nuk këndohet nga Zani Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zani Band:


Komente 0