TEKSTESHQIP

Zani Band
Ditë E Natë
Lyrics

Ditë e natë qe eci Ne t'njejten rruge
Ditë e natë qe pres te ndjehesh si une
Ditë e natë qe ndjeje une frymen tende
Ditë e natë qe du mi ik vetmise

Vje nje dite shohim drite shohim dielle
une dhe ti (une dhe ti) 2x

Shum kam per te thene
Si ndihem ne shpirt
Vetem ti me kupton
Jemi vetem une dhe ti 2x

Ka shum brenga duhet mi largu
Ka shum njerez dijn me te pengu
Ka shum kohe qe jane mundu
Gardh te fort ne kemi ndertu

Vje nje dite shohim drite shohim dielle
une dhe ti (une dhe ti) 2x

Shum kam per te thene
Si ndihem ne shpirt
Vetem ti me kupton
Jemi vetem une dhe ti 2x
INFO
Për melodinë dhe për fjalët e këngës u kujdes Bekim Kepuska.