TEKSTESHQIP

Zef Marku
Mos Ti Lam Zemrat Me Kja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ti Lam Zemrat Me Kja" kënduar nga Zef Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimi dhe teksti u punua nga Fran Kodra, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Luan Dagistani.