Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zeid - Po Du (Feat. R.g)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refren

Hey ledy
Po du diqka met thon
S'du me lujt shum seriozisht e kom
S'du me luj shum SERIOZISHT e kom

He ledy
Po du diqka met thon S'du me lujt
shum SERIOZISHT E KOM
S'du me luj shum SERIOZISHT e kom
HE LEDY HE LEDY

Reptur
Naper ondra ti po sillesh e para
Gjith me shok kur t'dalmi bojm Gara

Un thom e nxo e boj per veti
ato ma bojn kty pytet BUXHETI :)

Athu athu a o qe po menoj
Dit per dit nat pernat ty T'KUJTOJ

N'cllab ti ke dal Pot sho je me shoqe
mu ma bon me syy Ajde dalum n'qat Qoshe :)

E kshyri vetin athu
Ondrat jon tu mu perzi
I Like it Me ty po du me kcy
Ejou me ty jena Pershtat
Per ty une menoj EDHE 24/7

Ajo mpelqen se e ka Stillin
Osht e veqantt per me Fillit-en Filmin
Ajo mpelqen se o ma e mira
i ka kejt per me plotsu deshiera :)


Ky tekst u dërgua nga S.TZeid
Featuring: R.G
Publikimi: 28/05/2012


Zeid - Po Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du".
3. Video është e këngës "Po Du", por nuk këndohet nga Zeid.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zeid:


Komente 0