TEKSTESHQIP

Zhita
Dikur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dikur" kënduar nga Zhita.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të anashkalohej asnjë detaj, ndaj krijimi muzikor prezantohet tek fansat mjaft këndshëm edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 6 Dhjetor 2019.