teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
1.8.7 Record'sTags: 1.8.7 Record's, 187 Records
1.8.7 Record's është një grup muzikor jo shumë i njohur. Grupi 1.8.7 Records eshte nje grup qe posedon nje studio ne Gjilan perkatesisht ne lagjen Qarnaqeshme. Ata jane kengetar nga Gjilani dhe perbehen nga Shlemi Graniri 1 dhe Graniti 2. Ata ne studion e tyre kane filluar te kompozojne kenget e tyre dhe tani me kane bere edhe spotin e tyre te pare te quajtur jemi 1 per hip hopin. Lagja nga ata vijne dhe rrijne me shume eshte lagjia e Salles ose nje ghetto e rrezikshme ku me heret kishte humbur jeten ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1 :: Jemi 1 ::  


Kalendari
23/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto