teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
2 TonTags: 2 Ton, 2ton, Arton Avdyli, Artoni N'beat
Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
2 Ton është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Arton Avdyli dhe me muzikë ka filluar të merret që kur ishte fëmije. "2 Ton" nis si një projekt i përbashkët midis Arton Avdylit dhe Astrit Avdiut. Ne vitin 2009, ata publikuan albumin e parë me titullin "Vlersona". Ndërkohë që në vitet e fundit "2Ton" është kthyer në një projekt solo i Arton Avdylit. 2ton beri shum bashkpunime Lyric Master, Ghetto, D-komit, Ertila Koka, Dafina dauti, Big bossidy etj. Konga me e klikua... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • 2 Ton ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1184Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Vip Zona ::  
 :: Prej Asaj Nate ::  
 :: Mu Kujtove Dje ::  
 :: Ani Nasht ::  
 :: Me Mu ::  
 :: Pikë ::  
 :: Mos Ta Nin ::  
 :: Diçka Tjeter ::  
 :: 24h ::  
 :: Qa Boj ::  
 :: Parameno ::  
 :: Prej Zemres ::  
 :: Na Dy ::  
 :: Kapi Lekt ::  
 :: Tjerat ::  
 :: Na Na ::  
 :: E Di Qa Thom ::  
 :: Ato ::  
 :: Ku Rrin ::  
 :: Fer ::  
 :: Surpriza ::  
 :: Kom Kalu Me Ty ::  
 :: Pa Dhun ::  
 :: Golden Eagle ::  


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto