teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
2dTags: 2d, 2 D, Doganos, 2d Doganos, Rinia E Humbur
  Mosha: 15 Vjeç  
2d është një grup muzikor i njohur. Grupi 2D osht i themeluar ne vitin 2002 por i njohur ne at koh si grupi RINIA E HUMBUR ku ne fillim ishin 2antar DOGANOS & DEMO ne at koh realizuan kengen vdekje nga droga me bashkupin ANDI RANDOBRAVA mirepo musica nuk u publikua per arsye personale... dhe deri ne vitin 2008 kur me iniciativen e DOGANOS per te vazhduar karieren me music ai vendosi qe te filloj nga e para dhe pika e par si primare qe ishte .. ai beri nderrimin e emrit te grupit ng... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  4 :: Jetimi ::  
 :: Përkujtimi ::  


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto