teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
2die4Tags: 2die4, 2 Die 4, To Die For, Niku, Bledi Milioneri
2die4 është një grup muzikor i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Grupi 2die4 eshte krijuar ne 25 gusht 1999 nga 3 djem fierake: Bledar Papathemiu ( Bledi Milioneri ), Niku Malo dhe Ervini Papuciu . Pas disa regjistrimeve me shume si prova ne vitin 2000, vjen dhe albumi i pare `Jetes sone` qe doli ne shtator 2001, kenget e ketij albumi u regjistruan ne muajt e pare te atij viti. Albumi u shoqerua me video klipin perkates `Jetes sone 3`. Veçoria e albumit `Jetes sone` ishin tekstet dhe tematikat e ndryshme qe tr... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • 2die4 ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  22 :: Jetes Sone 3 ::  
 :: Djemte E Keqinj ::  


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto