teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Afrim MuçiqiTags: Afrim Muciqi, Afrim Mucici, Afrim Muqiqi
Vendlindja: Llapashtice    Jeton dhe vepron në        Mosha: 47 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Afrim Muçiqi është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore. Kengetari mirnjohur Afrim Muqiqi u lindi ne Llapashtice te Podujeves. Shkollimin fillor dhe te mesem i mbaroi ne Podujeve dhe me pas vazhdoi ne Fakultetin e SHkencave Politike ne Prishtine Nderkohe edhe muziken e kshte te trasheguar nga familja e tij Dalja e Pare ne Skene ishte rreth vitit 1984 e qe nga ajo dite nuk iu nda muzikes asnjehere. Ai ka mbi 24 albume te zhanrit Popullor Tallava te publikuara deri me tani Aktivitet e tij neper Dasma dhe... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  56Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Ne Po Ndahemi ::  
 :: Perjete ::  
 :: Vali ::  


Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

Voto